Zavolejte nám

+420 777 913 434

e-mail

info@tina-melnik.cz

Zesílené mechanické vozíky Fortuna HD

Zaujal Vás tento typ vozíku?

Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře nebo nám zavolejte. Děkujeme.

Ke stažení

Zesílený mechanický vozík Fortuna HD

Ručně poháněný skládací vozík řady Fortuna HD se vyznačuje svou vysokou stabilitou konstrukce, která umožňuje zatížení až do váhy 400 kg. I přes vyšší hmotnost, danou požadavkem na maximální životnost, lze s vozíkem jednoduše manévrovat díky otočným područím a brzdám s aretací.

Specifikace

Rám a litá kola

Základem všech vozíků Fortuna je rám zhotovený z kvalitní plochooválné oceli, a jedinečná litá kola. Díky těmto parametrům lze docílit vysoké nosnosti a také dlouholeté záruky.

Brzdy s aretací

Pro případ použití vozíku doprovodnou osobou jsou součástí brzdy s aretací. Díky nim lze jednoduše regulovat rychlost a zastavit vozík.

Změna těžiště

Pokud byste potřebovali upravit těžiště vozíku pro zlepšení stability, není to problém. Jednoduše přesuňte těžiště do předpřipravených otvorů jak pro hřídel kola, tak uchycení brzdy.

Dlouholetá záruka

U vozíku Fortuna HD získáte záruku na 10 let na konstrukci rámu. Díky tomu se nemusíte v blízké době bát jakýchkoliv problému s konstrukcí.

Vysoká nosnost

Vozíky Fortuna HD dosahují nosnosti až 400 kg, díky kvalitní ocelové konstrukci v kombinaci s plochooválným profilem a litými koly.

Zakázková výroba

Naše vozíky řady Fortuna HD jsou vyráběny na zakázku. Díky tomu je každý vozík přesně přizpůsoben potřebám a požadavkům zákazníka.

Možnosti úprav

Díky širokému spektru příslušenství a možností úprav si můžete vozík upravit přesně podle svých individuálních potřeb a preferencí.
Přejít nahoru